• Site Mh. Atay Cd. No:7 D:74 Ümraniye - İSTANBUL
 • 0216 533 47 33

Mobil Uyumlu Web Siteleri İle Tüm Cihazlarda
Web Sitenizi Sorunsuz Yayınlıyoruz!

 • WEB SİTENİZİ PLANLAYALIM

  HEMEN BİZE ULAŞIN

  0216 533 47 33

 • MOBİL UYUMLU TASARLAYALIM

  HEMEN BİZE ULAŞIN

  0216 533 47 33

 • HEDEF KİTLEYE ULAŞIN

  HEMEN BİZE ULAŞIN

  0216 533 47 33

 • SESİNİZİ DUYURUN!

  HEMEN BİZE ULAŞIN

  0216 533 47 33

Dijital platformlarda sizleri temsil eden en önemli nokta web sitenizdir.Hazırladığımız internet sitelerinin, mobil uyumlu, hatasız, kullanımı kolay ve kaliteli bir görünüme sahip olmasına dikkat ediyoruz ki; ziyaretçilerde olumlu etki bırakalım.

Anlam Tasarım

 • Mobil uyumlu site sadece tek bir mobil ekranda sorunsuz açılan web sitesi değildir. Mobil uyumlu site, tüm mobil ekranlarda cepte, tablette sorunsuz açılabilmelidir.
 • Mobil uyumlu site cep telefonlarında ya da tabletlerde görünebilen site değildir. Bu cihazlarda sorunsuzca dolaşılabilen sitelerdir. Sayfayı büyütmeyeye sağa sola kaydırmaya gerek duymaksızın gezilebilen okunabilen web sitedir.
 • Yüksek hızlıdır. Mobil uyumlu olmayan web siteleri, mobil cihazlarda açılırken oldukça yavaşken, mobil uyumlu web siteleri hızlı açılmaktadır.
 • Cihaz sadece dikey değil yatay olarak kullanıldığında da web sayfası tam olarak ekranda görüntülenir. Mobil uyumlu web sayfaları, mobil cihazların elde tutuluş biçimlerine göre ekranda doğru bir şekilde konumlanır ve ekran boyutuna göre şekil alır.

 • Tasarlayacağımız web siteniz ile ziyaretçilerde olacak olumlu etki dışında, günümüzün en değerli ve iş olanağı sağlayan GOOGLE arama motorunda da sitenizi daha rahat bulunabilir hale getirmekteyiz. Aşırı bilgi kalabılığından uzak, tüketici ve kitlenize net olarak istenilen bilgiyi sunabilen bir web sitesi hazırlıyoruz. Hazırlanan web siteleri sizlerin isteğine göre dilerseniz sizlerin kontrolünde olabiliyor. Dilediğiniz zaman istediğiniz sayfaya müdahale edebiliyorsunuz. Ama tabii ki dilerseniz sizler için bu güncellemeleri dilediğiniz zaman Anlam Tasarım aileside yapabiliyor.

  Sık Sorulan Sorular

  COM.TR ADRESİ ALABİLİRMİYİM ?

  Evet! Web sitenizi yayınlamak istediğiniz com.tr adresinizi sizler için kayıt edebiliriz. Eğer ki bir resmi firma ünvanınız yok ise Marka Tescil müracaatı yaparak com.tr adresinizi kayıt edebiliriz.

  HOSTING HİZMETİ VERİYORMUSUNUZ ?

  Evet! Web siteniz için sizlere anahtar teslim hizmet veriyoruz. Hosting hizmetini sizlere sağlıyoruz. Sunucular kendi sunucularımız değil fakat sürekli olarak hizmet aldığımız sunucu firmasından web siteniz için hosting hizmeti sağlıyoruz.

  WEB SİTEMİ KENDİM GÜNCELLEYE BİLİRMİYİM ?

  Evet! Talebiniz olması halinde web sitenize özel bir admin paneli yapılmaktadır. Bu panele şifreniz ile girerek dilediğiniz sayfaları güncelleyebilirsiniz.

  WEB SİTEMİN TESCİLİNİ ALABİLİRMİYİM ?

  Evet! Web sitenizin adını Marka Tescili ile koruma altına alarak sizden başka kimsenin kullanmamasını ve taklit edilmemenizi sağlayabilirsiniz.

  SOSYAL MEDYA HESAPLARINI AÇIYORMUSUNUZ ?

  Evet! Sosyal medya hesaplarınızı (Facebook, Instagram, Twitter, Linledin, Pinterest v.b.) gibi sosyal medya hesaplarınızı açabilir, web siteniz ile uyumlu hale getirebiliriz.

  WEB SİTESİ ÜCRETLERİ NEDİR ?

  Bu sorunun net olarak yanıtını verebilmemiz için sizlerle görüşerek, ihtiyacınız olan web sitesini planlamamz gerekmektedir. Fakat alan adı ve hosting ücretleri ayrıca belirtilmekte olup, dolar kuruna bağlıdır.